Kosze ogrodowe do siedzenia
Wiklinowe kosze plażowe
Kosze wypoczynkowe do ogrodu
Jesteś w: Strona główna / KOSZE OGRODOWE

KOSZE OGRODOWE

Kosz ogrodowy

Kosze ogrodowe to meble, które doskonale nadają się do każdego ogrodu oraz na tarasy. Umożliwiają zaaranżowanie miejsca do wypoczynku, które będzie wygodną strefą relaksu dla całej rodziny. Stanowią one atrakcyjną dekorację w każdym ogrodzie. Kosze ogrodowe są doskonale przystosowane do warunków atmosferycznych i zapewniają efektywną ochronę przez słońcem, wiatrem i deszczem.

Kosz tarasowo-ogrodowy przeznaczony dla dwóch osób. Oparcie kosza rozkładane z możliwością ustawienia w czterech pozycjach. Dwa wysuwane podnóżki z możliwością podparcia. Kosz posiada stolik na drinki. Wyjmowane poduchy siedziska i oparcia oraz podnóżków. Markiza kosza regulowana.  

 

PARAMETRY KOSZA OGRODOWEGO

 

Wysokość        165 cm 

Szerokość        125 cm

Głębokość         90 cm

 

 

WYKONANIE KOSZA OGRODOWEGO

 

Kosz ogrodowy wyplatany materiałem PCV lub PE ratano-podobnym. Elementy konstrukcujne kosza z drewna sosnowego, elementy płytowe ze sklejki wodoodpornej. Całość impregnowana środkiem zabezpieczającym przed warunkami atmosferycznymi. Wnętrze kosza tapicerowane tkaniną akrylową. Okucia ze stali kwasoodpornej oraz malowane proszkowo.

 

PODUCHY KOSZA OGRODOWEGO

 

1. Poducha siedzisko-oparcie

2. Poducha na podnóżki kosza o wymiarach 50x37x10 cm lub dla koszy o wydłużonych podnóżkach 67x37x10 cm

3. Poducha "JASIEK" o wymiarach 30x30 cm lub 45x45 cm

4. Poducha zagłówek o wymiarach 37x17x8 cm

 


Kosz ogrodowy Poducha do kosza ogrodowego siedzisko-oparcie Poducha na podnóżki kosza ogrodowego Poducha Jasiek do kosza ogrodowego Poducha zagłówek do kosza ogrodowego
cofnij
Copyright © 2019 JWR Kosze ogrodowe i plażowe