Kosze ogrodowe do siedzenia
Wiklinowe kosze plażowe
Kosze wypoczynkowe do ogrodu
Jesteś w: Strona główna / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Kosze ogrodowe na sezon letni

Kto z nas nie lubi spędzać wolnego czasu na dworze, zwłaszcza kiedy pogoda do tego zachęca? Specjalnie przygotowana oferta koszy na sezon letni na pewno przypadnie do Państwa gustu. Oferowane przez nas kosze ogrodowe posiadają regulowane oparcie, wysuwane podnóżki z podparciem, a także stoliki na drinki, które sprawdzają się podczas upalnych dni. Uniwersalny daszek chroni przed wiatrem i promieniami słońca, dając kojący cień.

Najmodniejsze kolory w sezonie wiosna/lato

Tworząc ofertę na sezon wiosna/lato śledzimy najnowsze trendy w branży. Staramy zawsze podążać za panującą modą i odpowiednio łączyć materiały z poszczególnymi barwami tak, aby nasze kosze wyróżniały się estetyką.

Dopasujemy poduchy do Twoich mebli

Na początku kwietnia 2015 r. rozpoczynamy nową akcję ujednolicania wyposażenia Państwa ogrodów. Jeśli Wasze meble nie współgrają ze sobą i pragniecie to zmienić w nadchodzącym sezonie, zgłoście się do nas!

Już w kwietniu premierowy wyrób!

Wiosną 2015 r. zaoferujemy Państwu innowacyjny, tarasowo-ogrodowy kosz o prostych bokach. Wygodny w użyciu, niezawodny mechanizm pozwoli na błyskawiczne rozłożenie go do poziomej pozycji.
[1]
Copyright © 2019 JWR Kosze ogrodowe i plażowe